ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

Τα Αποτελέσματά μας

οι φοιτητές μας

Ήταν μια δύσκολη χρονιά…

Αγχωθήκαμε, συνοφρυωθήκαμε, αγωνιστήκαμε, γελάσαμε, αγκαλιαστήκαμε!

Οι δεσμοί μας είναι πλέον ακατάλυτοι!

Καθώς μας αποχαιρετάτε ατενίζοντας με αισιοδοξία τις προοπτικές που συνδιαμορφώσαμε, νιώθουμε περήφανοι και ευτυχείς που η επιτυχία σας δικαίωσε τις προσπάθειες, το ενδιαφέρον και το πρόγραμμα σπουδών μας…

Σας ευχόμαστε καλή συνέχεια στο ακαδημαϊκό και επαγγελματικό σας ταξίδι.

2019 - 2020

Παπαδημακόπουλος Βασίλης: Ιατρική Αθήνας / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Αρμαμέντος Δημήτρης: Ιατρική Αθήνας / Pierce
Βελώνιας Μιχάλης: Ιατρική Πάτρας / Πειραματικό Αναβρύτων
X.X. (****043) Ιατρική Πάτρας / Εκπαιδευτήρια «Η Ελληνική Παιδεία»
Στρακαντούνα Ροζίνα: Ιατρική Ηράκλειο Κρήτης (17η) / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Καρακίτσος Γεώργιος: Ιατρική Ηράκλειο Κρήτης / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσαμοπούλου Μαίρη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Κωλέττη Ναταλία: Φαρμακευτική Αθήνας / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Αννίνου Άννα – Μαρία: Νομική Αθήνας / Κολλέγιο Ψυχικού
Νικολοπούλου Φαίη: Νομική Αθήνας / Ελληνογερμανική Αγωγή
Παπασπυροπούλου Αριάδνη: Νομική Αθήνας / 6ο ΓΕΛ Νέας Ιωνίας
Παπασταματίου Αμαλία: Νομική Αθήνας / Ιόνιος Σχολή
Καμπέρογλου Ίριδα: Νομική Αθήνας (1η) / ΓΕΛ Φιλοθέης
Δημητρίου Αναστάσης: Νομική Θεσσαλονίκης / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Κατσαρού Στέλλα: Νομική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Αντωνόπουλος Χρήστος: Νομική Κομοτηνής / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Γαβαλάκη Δήμητρα: Νομική Κομοτηνής / Κολλέγιο Ψυχικού
Κελεμένη Μαρία: Ψυχολογία Αθήνας 4ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Κοκολάκη Εμμέλεια: Ψυχολογία Αθήνας Pierce
Τζήμα Αγγελίνα: Ψυχολογία Αθήνας / Κολλέγιο Ψυχικού
Πετρούλια Μαρίνα: Ψυχολογία (Παντείου) / 2ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Φουφόπουλος Βασίλης: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά (9ος) / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Πούλη Ευαγγελία: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιάς (15η) / Ελληνογερμανική Αγωγή
Ζερβού Μαρία: Επικοινωνίας και Μέσω Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας (14η) / ΓΕΛ Φιλοθέης
Φρέσκου Ελένη: Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνα (4η) / Λεόντειος Σχολή Πατησίων
Πιλάτη Αναστασία: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνα (18η) / ΓΕΛ Παιανίας
Βασιλείου Γλαύκη: Χημικών Μηχανικών Αθήνα (2η) / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σάρρας Πασχάλης: Χημικών Μηχανικών Αθήνα / Σχολή Μωραΐτη
Φρονίστα Αγάπη: Χημικών Μηχανικών Αθήνα / Κολλέγιο Ψυχικού
Σολομωνίδης Δημήτρης: Πολιτικών Μηχανικών Αθήνα (6ος) / Ιόνιος Σχολή
Καπαγιαννίδης Αλέξανδρος: Πολιτικών Μηχανικών Αθήνα / Κολλέγιο Ψυχικού
Δερβεντζή Έλενα: Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Ψυχικού
Χαϊδόγιαννης Νικόλαος: Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκη (16ος) / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Χούλης Χάρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης Εκπαιδευτήρια Κωστέα – Γείτονα
Ταϊγανίδου Κυριακή: Μηχανικών Μεταλλουργών Αθήνα (12η) / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Παπαδόπουλος Δημήτρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρα (6ος) / 6ο ΓΕΛ Ιλίου
Μήτσαινας Γιώργος: Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Πάτρα / Κολλέγιο Αθηνών
Γιαλελή Μάγδα: Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Πάτρας / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Στουραΐτη Κατερίνα: Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Ιωαννίνων / Πρότυπο ΓΕΛ Βαρβακείου Σχολής
Μαρούτσου Δάφνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Χανιά (17η) / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Πασσάς Κωνσταντίνος: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Βόλος / ΓΕΛ Πεντέλης
Περδικάρη Πηνελόπη: Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης (1η) / Αρσάκειο Ψυχικού
Κοτρώνης Γιώργος: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Σύρου (5ος) / Pierce
Παρθενίου Γιώργος: Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής Αιγάλεω / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Βουτσινά Χαρά: Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Αιγάλεω (20η) / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Κατσουλάκου Μυρτώ: Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας Αιγάλεω / Αρσάκειο Ψυχικού
Κατσάμπα Λίλη: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Χανιά / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Βασιλακάκου Δανάη: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας (1η) / ΓΕΛ Διονύσου
Γκούφας Βαγγέλης: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας (5ος) / 1ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Ασλανίδης Αλέξανδρος: Φυσική Αθήνας (14ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κοντογιαννίδη Κυριακή: Βιολογία Αθήνας (7η) / Εράσμειος – Ελληνογερμανική Σχολή
Δεσποτόπουλος Χρήστος: Βιολογία Αθήνας / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Χαλβατζή Μαρία: Βιολογία Πάτρας (5η) / ΓΕΛ Αλιάρτου
Γκούμα Ινώ: Βιολογία Πάτρας / Ουρσουλίνες
Κουλούρη Αδαμαντία: Μοριακή Βιολογία και Γενετική Αλεξανδρούπολης (17η) / Ελληνογερμανική Αγωγή
Σώτα Βίκυ: Μηχανικών Βιοϊατρικής Αιγάλεω (1η) / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Κουτεντάκη Φανή: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνα / Κολλέγιο Αθηνών
Εγγλέζου Νεφέλη: Χημεία Ιωαννίνων / Ελληνογερμανική Αγωγή
Μπούζιος Παναγιώτης: Χημεία Ιωαννίνων / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Ανδριόπουλος Γρηγόρης: Σχολή Πλοιάρχων (6ος) / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Πλεμμένος Γιάννης: Ναυπηγών Μηχανικών Αιγάλεω / Pierce
Κατσάμπα Χριστίνα: Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Αθήνα (5η) / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Τικτοπούλου Αργυρώ: Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσσαλονίκη / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Κεχρή Κλαίρη: Φυσικοθεραπεία Αιγάλεω (20η) / Ελληνογερμανική Αγωγή
Φώτη Ελπίδα: Φυσικοθεραπεία Σπάρτη / Αρσάκειο Ψυχικού
Αθανασίου Δένια: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθηνών (Γεωπονικό) (9η) / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Βαρβάρου Λένα: Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος Βόλου (2η) / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Σπυροπούλου Μαριάνθη: Λογοθεραπεία Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Παναγιώτου Αιμιλία: Λογοθεραπεία Καλαμάτας / ΓΕΛ Μελισσίων
Νικολοβιένη Χριστίνα: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Αθήνα (16η) / Αρσάκειο Ψυχικού
Σιδέρης Κωνσταντής: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Αθήνα / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Τσιβουράκης Ανδρέας: Οικονομικής Επιστήμης Αθήνα (6ος) / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Σκορδάς Δημήτρης: Πληροφορική Αθήνας / Κολλέγιο Αθηνών
Κομνηνός Γιάννος: Πληροφορική και Τηλεματική Αθήνας (14ος) / Pierce
Βουδούρη Ιωάννα: Στατιστική Αθήνας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Παναγιωτακόπουλος Βασίλης: Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά (7ος) / 5ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσώλη Καλλιρρόη: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνα / Πρότυπο ΓΕΛ Ευαγγελικής Σχολής
Βρεττός Παύλος: Διοίκηση Επιχειρήσεων και Οργανισμών Αθήνας / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Κολέλη Μαρία: Διοίκηση Επιχειρήσεων Αιγάλεω / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Τσιτσόπουλος Δημήτρης: Διοίκηση Επιχειρήσεων Αιγάλεω / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Ηλιόπουλος Κωνσταντίνος: Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Λάρδα Φοίβη: Διοίκηση Τουρισμού Αιγάλεω / Αρσάκειο Ψυχικού
Κατσουλάκος Οδυσσέας: Διοίκηση Τουρισμού Αιγάλεω / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Σαλονίκη Άννα – Μαρία: Φιλοσοφία Αθήνας / Πειραματικό Μουσικό Λύκειο Παλλήνης
Παππά Λίντα: Ιστορίας και Φιλοσοφίας της Επιστήμης Αθήνα / Αρσάκειο – Τοσίτσειο Εκάλης
Λεβαντή Άννα – Μαρία: Ιστορία και Φιλοσοφία της Επιστήμης Αθήνα / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Λιβάνη Μελίνα: Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Αργοστόλι / Αρσάκειο Ψυχικού
Σώρρα Κωνσταντίνα: Δημόσιας και Κοινοτικής Υγείας Αιγάλεω / Αναξαγόρειο ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας

2018 - 2019

Ανδρίτσος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών / Ελληνογερμανική Αγωγή
Καρατζένης Γιάννης: Ιατρική Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Λεονταρίδης Κωστής: Ιατρική Πάτρας / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Κάτσικας Κωνσταντίνος: Ιατρική Ιωάννινων / Αρσάκειο Ψυχικού
Γράνικα Αγγελική: Οδοντιατρική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Γκιργκινούδη Δέσποινα: Φαρμακευτική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κατσάμπα Χριστίνα: Φαρμακευτική Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Αυγερινού Μαρία: Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ) / Ριζάρειος
Καραογλανιάν Ελισάβετ: Νομική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Γλυφάδας
Κίντζιου Αθηνά: Νομική Αθηνών / Ιόνιος Σχολή
Καφρίτσα Δήμητρα: Νομική Θεσσαλονίκης / Ελληνογαλλική Σχολή Ουρσουλίνων
Λαγκαδιανού Νίνα: Νομική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Μπούση Μυρτώ: Νομική Θεσσαλονίκης / Πειραματικό Αναβρύτων
Σεβδαγιάν Νικόλας: Νομική Κομοτηνής / Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστήμιου Αθηνών
Βιτάλη Ολυμπία: Ψυχολογία (Παντείου) / Πειραματικό Αναβρύτων
Κυριάκου Δωρονίκη: Ψυχολογία (Παντείου) / Σχολή Μωραΐτη
Κουλούρης Σπύρος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Ελληνογερμανική Αγωγή
Ευστρατιάδου Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Σωτηρόπουλος Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Γείτονα

Δούκογλου Αλέξανδρος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Πειραματικό Αναβρύτων
Κίντζιος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Ιόνιος Σχολή
Μπαμπαγιούρη Κατερίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Οικονομάκου Χρύσα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / ΓΕΛ Διονύσου
Στράτης Φίλιππος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / Δημοσθένειο Λύκειο Παιανίας
Στούρα Θεοδώρα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Βόλου / Αρσάκειο Εκάλης
Μαρίνης Ελευθέριος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (6ος ) / Αρσάκειο Ψυχικού
Κύβελος Νικόλας: Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας / Πειραματικό Αναβρύτων
Ζολώτας Αναστάσιος: Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Τόιλος Χρήστος: Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Καραγιάννης Παναγιώτης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτική Αναγέννηση
Βελώνιας – Μπελώνιας Γιώργος: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Πειραματικό Αναβρύτων
Τσιλιφώνης Μάνος: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων

Τσουκαλά Μυρσίνη: Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης

Σωτηρόπουλος Γιάννης: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Γείτονα
Μπίφσας Σπύρος: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης / ΓΕΛ Βουλιαγμένης
Γραμματικός Γιάννης: Ναυπηγών Μηχανικών (Αιγάλεω) / ΓΕΛ Μελισσίων
Φουλεδάκης Γιάννης : Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας (2ος) / 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Στιβακτάκης Αντώνης: Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας (3ος) / Μουσικό Λύκειο Ηρακλείου
Κουτσονικόλα Ιωάννα: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου (Αθήνα) / Ιόνιος Σχολή
Τριανταφύλλου Ιφιγένεια: Βιοτεχνολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Εξάρχου Έμμα: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Χριστοδούλου Έλενα: Γεωπονίας Θεσσαλονίκης / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Καρούζος Χάρης: Βιοϊατρικών Επιστημών Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Κλεισιούνη Αναστασία: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ / Πειραματικό Αναβρύτων
Τριανταφύλλου Μάριος: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ / ΓΕΛ Μελισσίων
Κατσουλάρη Παναγιώτα: Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Παρθενίου Γεσθημανή: Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς) / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Βλάχου Λήδα: Πληροφορικής ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Σπυρόπουλος Γιάννης: Πληροφορικής (Πειραιάς) / 3ο ΓΕΛ Νέου Ηρακλείου
Λαμπρινάκος Σπύρος: Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς) / ΓΕΛ Μελισσίων
Πουλημένος Άγγελος: Στατιστικής και Ασφαλιστικής (ΠΑΠΕΙ) / Πρότυπος Σχολή Αυγουλέα – Λιναρδάτου
Κυριακόπουλος Ζαχαρίας: Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς) / Πειραματικό Αναβρύτων
Μπέλσης Αναστάσης: Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς) / Σχολή Μωραΐτη
Νικολακάκης Παναγιώτης: Πληροφορικής και Τηλεματικής Αθηνών / Ελληνογαλλική Σχολή
Στεφανάκης Γιάννης: Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική (Λαμία) / Αρσάκειο Εκάλης
Μπουγιούκα Σοφία: Χημείας Πάτρας / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Περδικάρη Πηνελόπη: Χημείας Ιωαννίνων / Αρσάκειο Ψυχικού
Ψαρρά Χριστίνα: Χημείας Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαλέξης Ορέστης: Φυσικοθεραπείας (Αιγάλεω) / Ελληνική Παιδεία
Λώλου Έλενα: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθηνών / Πρότυπος Σχολή Αυγουλέα – Λιναρδάτου
Τσιλιβάκου Κατερίνα: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς) / ΓΕΛ Διονύσου
Καψής Παναγιώτης: Πολιτικών Επιστημών ΕΚΠΑ / Κολλέγιο Αθηνών
Φουφόπουλος Βασίλης: Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Χαραλαμποπούλου Έλενα: Φιλολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Παπαϊωάννου Ειρήνη: Φιλολογίας Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Ραφήνας
Μπατρίνου Αλίσια: Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αθηνών / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μπατρίνου Κατερίνα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθηνών / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σιουκιούρογλου Δήμητρα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης / Λεόντειος Πατησίων
Παπαθανασίου Κατερίνα: Ρωσικής Γλώσσας και Σλαβικών Σπουδών Αθηνών / Πειραματικό Αναβρύτων
Τσεπελίδου Ελένη: Κοινωνιολογίας Πάντειος / Λεόντειο Λύκειο Πατησίων
Δεσποτίδου Εβελίνα: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Σύρου / Pierce
Χαρμπ Ελένη: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Σύρου / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Δεμέτζος Περικλής: Μηχανικών Επιστήμης Υλικών Ιωαννίνων / 1ο ΓΕΛ Πεύκης

2017 - 2018

Βλάμη Μελίνα: Ιατρική Αθηνών/Αρσάκειο Εκάλης
Νικολοπούλου Αναστασία: Ιατρική Αθηνών/Αρσάκειο Ψυχικού
Πατσαντζόπουλος Κωνσταντίνος: Ιατρική Πάτρας/Σχολή Αυγουλέα – Λιναρδάτου
Αλβανόπουλος Τάσος: Ιατρική Πάτρας/Αρσάκειο Ψυχικού
Βασιλόπουλος Θάνος: Ιατρική Κρήτης/Κολλέγιο Αθηνών
Αλεξανδρίδης Βασίλης – Εφραίμ: Ιατρική Κρήτης/Αρσάκειο
Αναγνωστοπούλου Βιργινία: Ιατρική Ιωαννίνων/Αρσάκειο Εκάλης
Σιδέρης Κωνσταντίνος: Οδοντιατρική Αθηνών/Αρσάκειο Εκάλης
Μπίρταχα Χριστίνα: Νομική Αθηνών 16η/Κολλέγιο Ψυχικού
Λιαρομμάτη Γεωργία: Νομική Αθηνών/Σχολή Μωραΐτη
Σπανουδάκης Αλέξανδρος: Νομική Αθηνών/Κολλέγιο Αθηνών
Κολιοπούλου Ιωάννα: Νομική Αθηνών/Αρσάκειο Εκάλης
Αγτζίδης Γιώργος: Νομική Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Εκάλης
Μολδοβανίδου Χρυσή: Νομική Κομοτηνής/Εκπαιδευτήρια Δούκας
Παπακωνσταντίνου Μάριος: Ψυχολογία Αθήνας/Αρσάκειο
Νικολάου Αλεξάνδρα: Ψυχολογία Αθήνας/Αρσάκειο Εκαλης
Αλβανοπούλου Μαρία: Ψυχολογία Αθήνας/Αρσάκειο Ψυχικού
Κονταλέξη Μαρίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ 22η/Αρσάκειο Εκάλης
Δρακοπούλου Πελαγία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ 27η/Αρσάκειο Εκάλης
Παπαλάμπρου Ηλίας: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ/Εράσμειος
Μπαρκάτσα Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Ρήγος Δημήτρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας 25ος/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαγκέτας Ιάσονας: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Ορμπίζο Κρίστοφερ: Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής/Κολλέγιο Αθηνών
Βασιλείου Τερέζα – Άννα: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ/Δούκας
Αρώνης Άρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ/6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κόκκας Μάριος: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης 10ος/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσακαλίδου Ειρήνη: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ 28η/Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργιοπούλου Γιασεμή: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ/ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Κρούσκου Μαριάνθη – Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ 12η/ΓΕΛ Πεντέλης
Δημητρέλη Αθηνά: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ/ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Μαγκλάρα Αγγελική – Χριστίνα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ/Νέα Γενιά Ζηρίδη
Κάτσικα Βάσια: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης/ΓΕΛ Λυκόβρυσης
Κρούσκος Γιάννης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ/ΓΕΛ Πεντέλης
Γιαννόπουλος Γιάννος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ/Κολλέγιο Αθηνών
Χρηστόπουλος Ανδρέας: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας 15ος/Ελληνογερμανική Αγωγή
Λυκούρης Παναγιώτης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/Αρσάκειο Εκάλης
Καρπούζα Άλκηστις: Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Εκάλης
Παναγοπούλου Αγγελίνα: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Γκότση Μάρσια: Ναυπηγών Μηχανικών Αθήνας 14η/Κολλέγιο Αθηνών
Σιδέρης Γιώργος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ 29ος/Αρσάκειο Εκάλης
Λάπατας Παναγιώτης: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ/Αρσάκειο Εκάλης
Αλεξόπουλος Γιώργος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ/Σχολή Μωραΐτη
Παυλόπουλος Αλέξανδρος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ/Αρσάκειο Εκάλης
Νομικός Βασίλης: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ/Αρσάκειο Τοσίτσειο
Τσαμάκη Έλενα: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ 12η/Αρσάκειο Εκάλης
Ιατρίδης Δημήτρης: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ/Κολλέγιο Αθηνών
Γεροντή Στέλλα: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθηνών/Κολλέγιο Αθηνών
Τζιμπράκου Έρρικα: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πρασίνου Ευαγγέλια: Διοίκηση Επιχειρήσεων Παν. Δυτ. Αττικής/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσώλη Έλενα: Διοίκηση Επιχειρήσεων Παν. Αιγαίου/Ευαγγελική Σχολή
Καλογερόπουλος Θεόδωρος: Πληροφορική Παν. Πειραιά/Ριζάρειος
Πουλάκη Τάνια: Φυσικής Πάτρας/ΓΕΛ Παιανίας
Ανδρεόπουλος Επαμεινώνδας: Χημείας Αθήνας/Saint Joseph
Νόϊκου Δήμητρα: Χημείας Πάτρας/4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κανελλοπούλου Κατερίνα: Χημείας Πάτρας/Γερμανική Σχολή
Σιδέρη Στέλλα: Χημείας Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Εκαλης
Λώλος Αθανάσιος: Βιολογίας Αθήνας/Σ. Αυγουλέα Λιναρδάτου
Σμυρνής Γιώργος: Βιολογίας (Αθήνα) ΕΚΠΑ/Κολλέγιο Αθηνών
Αγτζίδης Αλέξης: Βιολογίας Πάτρας/Αρσάκειο Τοσίτσειο
Ασλανίδης Λεωνίδας: Μαθηματικών Πάτρα/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ανδριοπούλου Μαργαρίτα: Νοσηλευτική Παν. Δυτ. Αττικής/Αρσάκειο
Φρέσκου Μυρτώ: Νοσηλευτική Παν. Δυτ. Αττικής/Λεόντειο Πατησίων
Χαϊδόγιαννη Ειρήνη: Νοσηλευτική ΤΕΙ Ιωαννίνων/ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Αποστολοπούλου Δήμητρα: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (Αθήνα) – Πάντειο/Κολλέγιο Ψυχικού
Βαλλιάνου Μαρία – Ελένη: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα) ΕΚΠΑ/6ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Μανούσου Χριστίνα – Ελευθέρια: Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς) Παν. Πειραιά/Ριζάρειος
Βυτινιώτη Νεφέλη: Βιοιατρικών Επιστημών (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής/Αρσάκειο Τοσίτσειο Εκάλης
Γκοτζάι Στέλλα: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (Αθήνα) Πάντειο/1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Κίντζιου Αθηνά: Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) ΕΚΠΑ 29η/Ιόνιος Σχολή
Γούναρη Πηνελόπη: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (Αθήνα) Γεωπονικό Παν./Saint Joseph
Δημητρόπουλος Ανδρέας: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας (Αθήνα) Πάντειο/Άγιος Ιωσήφ
Ιωαννίδου Ερμιόνη: Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος) Παν. Πελ/νησου/Αρσάκειο Τοσίτσειο
Ιωάννου Γεωργία: Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα) Παν. Πατρών 14η/Ανάβρυτα
Καραντάνη Ιωάννα: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο) ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας/ΓΕΛ Μελισσίων
Κατρανζοπούλου Μαρία: Πληροφορικής με εφαρμογές στη Βιοϊατρική (Λαμία) Παν. Θεσσαλίας/ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Κεχρή Μαρία Ελένη: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (Αθήνα) Γεωπονικό Παν./59ο ΓΕΛ Αθηνών
Νεκταρίου Μαργαρίτα: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (Αθήνα) Γεωπονικό Παν./1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Νομικού Μαρία: Μαιευτικής (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής/Αρσάκειο Τοσίτσειο
Πετρούτσος Νικόλας: Κοινωνικής Πολιτικής (Αθήνα) Πάντειο 1ος/Αρσάκειο Ψυχικού
Ριζοπούλου Ειρήνη: Κοινωνικής Ανθρωπολογίας (Αθήνα) Πάντειο/3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Σγουμποπούλου Κατερίνα: Στατιστικής (Αθήνα) ΟΠΑ/1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Σιακάρας Βασίλης: Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Χανιά) Πολ/χνείο Κρήτης 17ος/Αρσάκειο Εκάλης
Σκορδά Χριστίνα: Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων 30η/Αρσάκειο Εκάλης
Σταθοπούλου Μαριλίνα: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου (Αθήνα) Γεωπονικό Παν./Ανάβρυτα
Σταματάτος Γεράσιμος: Τεχνολογίας Ήχου & Μουσικών Οργάνων (Ληξούρι) ΤΕΙ Ιονίων Νήσων/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Χριστοφορίδης Γιώργος: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο) 10ος/Pierce
Ταβουλαρέας Ανδρέας: Φυσικοθεραπείας (Λαμία) ΤΕΙ Στ. Ελλάδας/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Τζωρτζάτου Στέλλα: Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας (Μυτιλήνη) Παν. Αιγαίου/ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Τσακίτη Σοφία: Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά) Πολ/χνείο Κρήτης/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαπρούνη Δέσποινα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων/Αρσάκειο
Τσιτσοπούλου Βάσια: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Φουρναράκης Μάρκος: Επιστημών της Θάλασσας (Μυτιλήνη) Παν. Αιγαίου/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Αριστοτελίδη Αθηνά: Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Θήβα)/Ιόνιος Σχολή
Φουσέκης Πέτρος: Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος) Παν. Αιγαίου/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Δεμέτζος Περικλής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών (Καβάλας) ΤΕΙ Αν. Μακ. Θράκης/1ο ΓΕΛ Πεύκης

2016 - 2017

Τραχανά Μάιρα: Ιατρική Αθηνών/ΓΕΛ Ψυχικού
Γραμματόπουλος Κων/νος: Ιατρική Αθηνών/Κολλέγιο Αθηνών
Σιάτος Πάνος: Ιατρική Πάτρας (21ος) /ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Ματσιούλας Απόστολος: Ιατρική Πάτρας/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Ποταμιάνου Αγγελική: Ιατρική Αλεξανδρούπολης/Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Μπαλτούμα Κέλλυ: Ιατρική Αλεξανδρούπολης/Αρσάκειο Εκάλης
Ραβέλου Ροζμαρι: Ιατρική Αλεξανδρούπολης/Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Πετρολέκα Κων/να: Οδοντιατρική Αθηνών (9η)/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Βάθης Χρήστος: Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης/Κολλέγιο Αθηνών
Μηνακίδη Δανάη: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης (17η)/Κολλέγιο Ψχικού
Καρτάλη Ιωάννα: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Ψυχικού
Nιχάρ Ροχά: Φαρμακευτική Πάτρας/1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Γεράκης Τίμος: Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Παπαχρονόπουλος Μάνος: Νομική Αθήνας (15ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Αναστασοπούλου Χρυσαυγή: Νομική Αθήνας (16η)/Βαρβάκειος
Αποστολός Κων/νος: Νομική Αθήνας (19ος)/Αρσάκειο Εκάλης
Αργυριάδης Χάρης: Νομική Αθήνας/Ελληνογερμανική Σχολή
Γαζής Κων/νος: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Λαγκαδιανού Κλειώ: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Λαμπρινοπούλου Σύλβια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Μαμάκος Δημήτρης: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Μελανίτη Μαρίλια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Ραβάνη Μίνα: Νομική Αθήνας/Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Λαμπρινάκου Αλεξάνδρα: Νομική Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Βρύζα Ηρώ: Νομική Θεσσαλονίκης/Κολλέγιο Αθηνών
Παντελίδης Γιάννης: Νομική Κομοτηνής/Κολλέγιο Αθηνών
Αυγητίδης Κωστής: Νομική Κομοτηνής/Αρσάκειο Εκάλης
Σιαχάμη Αδαμαντία: Ψυχολογίας Αθήνας/ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Ζερβού Κορίνα: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Αργύρης Αλέξανδρος: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Μπέλση Ειρήνη: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ/Σχολή Μωραΐτη
Στουραΐτη Μαρία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας (15η)/Βαρβάκειος
Φουρναράκης Πολυχρόνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μαρτάκου Κατερίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/PIERCE
Μπάρκας Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Παπαδόγιαννη Μαρία: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης/Γερμανική Σχολή Αθηνών
Βλαχοκυριάκου Όλγα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αθήνας (11η)/ΓΕΛ Μελισσίων
Γιαννακοπούλου Νικολέτα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Διαμαντά Μαριάννα: Πολιτικών Μηχανικών Αθήνας/PIERCE
Μιχαλαρόγιαννης Κων/νος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/ΓΕΛ Μελισσίων
Τικτόπουλος Κων/νος: Μηχανικών Μεταλλείων και Μεταλουργών Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Καββάλου Δήμητρα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαπρούνης Κων/νος: Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης/Αρσάκειο Εκάλης
Καρανικόλας Θάνος: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κυρπόγλου Παντελής: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (5ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Βρεττός Παντελής: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Ελευθερίου Αντωνία: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Βυθούλκας Βασίλης: Πληροφορικής Αθήνας (16ος)/Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κωνσταντινίδης Τάσος: Πληροφορική ΠΑ.ΠΕΙ./Αρσάκειο Εκάλης
Ακτουδιανάκης Νίκος: Οικονομικές Επιστήμες Αθήνας/1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Γουλάκου Σωσσάνα: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνας (13η)/Κολλέγιο Αθηνών
Κατσώρχη Μαργαρίτα: Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας Πειραιά/Αρσάκειο Εκάλης
Τσουκαλάς Κων/νος: Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας/Αρσάκειο Εκάλης
Παρασκευά Χριστίνα: Μαθηματικών Αθήνας/PIERCE
Κίσσα Ελευθερία: Βιολογίας Πάτρας/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Κουρίνος Δημήτρης: Βιολογίας Κρήτης/Κολλέγιο Αθηνών
Τάλιουρα Άρτεμις: Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων (5η)/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Καπνίδου Δάφνη: Χημικό Πάτρας/Αρσάκειο Ψυχικού
Ρεβέλου Ρόζμαρι: Χημικό Πάτρας/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Βασιλακόπουλος Γιώργος: Φυσικής Αθήνας/Λεόντειος Πατησίων
Βούλγαρη Αλεξάνδρα: Φυσικής Κρήτης/Άγιος Ιωσήφ
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Αθήνας (12η)/Αρσάκειο Εκάλης
Μπάκουλα Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Λαμίας (13η)/2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Κολιοπούλου Κατερίνα:Φυσικοθεραπείας Αίγιο/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Πολλάλη Βιολέτα: Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας Αθήνας (4η)/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Δερμιτζάκη Στεφανία: Νοσηλευτικής Σπάρτης/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ζευγόλη Ελένη: Φ.Π.Ψ. Αθηνών/ΓΕΛ Δροσιάς
Κουρής Θοδωρής: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (22ος)/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Λάππας Αλέξανδρος: Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας/5ο ΓΕΛ Ν.Ιωνίας
Φωκαέως Θεοδώρα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας (23η)/Αρσάκειο Εκάλης
Πηλείδη Ρηγώ: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Θεοφανάτος Δημοσθένης: Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης/Κολλέγιο Ψυχικού
Βασιλακάκος Ιάσονας: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας/ΓΕΛ Διονύσου
Κράια Όλγα: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/PIERCE
Κουτσίδης Αχιλλέας: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/Βαρβάκειος
Λιανού Εβελίνα: Κοινωνιολογίας Μυτιλήνης/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Διαμαντής Νικόλας: Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Αθήνας (17ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Βρύζα Ηρώ: Οπτικής και Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Τοΐλου Δέσποινα: Τεχνολογιών Γεωπόνων Αμαλιάδας (14η)/Αρσάκειο Ψυχικού

2015 - 2016

Ανδρεΐκος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών ( 6ος ) / 1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Γαβριήλ Μάριος: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Δεληγιάννης Πέτρος: Ιατρική Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Σμυρνής Αλέξανδρος: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Νικολόπουλος Γιώργος: Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσσαλονίκης  / Αρσάκειο Ψυχικού
Πετρίδου Ηλέκτρα: Ιατρική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας: Ιατρική Πάτρας  / Κολλέγιο Αθηνών
Βαφειάδης Βασίλης: Ιατρική Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Γκότση Έφη: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία: Ιατρική Κρήτης / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Μακρή Ανδρομάχη: Ιατρική Ιωαννίνων (18η) / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Λυκουργιώτη Περσεφόνη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Γιάννης: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Ματσιούλας Απόστολος: Φαρμακευτική Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Βάθης Χρήστος: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μαγκλάρας Θοδωρής: Νομική Αθηνών (23ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Οικονομάκος Ρωμανός: Νομική Αθηνών / Σχολή Μωραΐτη
Παπαρσένου Αλεξία: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λιβάνη Ηλέκτρα: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Κανδηλώρου Δανάη: Νομική Αθηνών (1η) / Κολλέγιο Αθηνών
Εξάρχου Ιωάννα – Μαρίνα: Νομική Αθηνών/ Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Νικολιδάκη Μαριλένα: Νομική Αθηνών / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Στούρας Μιλτιάδης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Σαββάκης Παντελής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (43ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Τσουβαλά Έλλη: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Ριζεάκος Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 5ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλλέργη Μάιρα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αγγουράς Νίκος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαδόπουλος Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Σχολή Μωραΐτη
Παπαγιαννόπουλος Μάριος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Νόικος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών  Κρήτης / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πουλάκης Γιώργος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κωνσταντινίδης Άρης:  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (42ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Γεωργακόπουλος Ηλίας:  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Ψυχικού
Γρηγορόπουλος Κων/νος:  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Κοτζαουστόπουλος Βασίλης: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κόκκας Θοδωρής: Χημικών Μηχανικών Πάτρας (21ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μακαντάσης Γιάννης: Μηχανικών Η/Υ Πάτρας  / Αρσάκειο Ψυχικού
Αποστόλου Δημήτρης: Μηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Ιωαννίνων / Εκπαιδευτική Αναγέννηση
Γεωργαντά Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (4η) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Μαρίνης Πλούταρχος: Πολιτικών Μηχανικών  ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Καπασακάλης Σπύρος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Κοτσώλης Απόστολος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Λευτέρης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Δασκαλάκης Ηλίας: Πολιτικών Μηχανικών Βόλου / Κολλέγιο Αθηνών
Τσαούτου Μαριλένα: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Ψυχικού
Κολυδά Άννα-Μαρία: Μηχανικών  Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Μπασδέκη Βίκυ: Βιολογία Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αθηνών
Σπυρόπουλος Χάρης: Βιολογία Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Μαριδάκη Ευθυμία: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Ανθρώπου, Γεωπονικό / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Μπουρέκα Μαριάννα: Νοσηλευτική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Παπαδάκη Στέλλα: Νοσηλευτική Αθηνών / Αγ. Ιωσήφ Πεύκης
Γεράκης Τίμος: Φυσικοθεραπείας Αθηνών (16ος) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαούτου Αλεξία: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / Κολλέγιο Ψυχικού
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπεία Λαμίας / Αρσάκειο Εκάλης
Μπάκουλα Ειρήνη: Μαιευτική Θεσσαλονίκης / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Κολιμάτση Ειρήνη: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, Οικονομικό Παν/μιο Αθηνών (22η) / Αρσάκειο Εκάλης
Πατρίκης Γιώργος: Πληροφορική Ο.Π.Α. (3ος) / Λύκειο Μελισσίων
Αγτζίδης Ανδρέας: Οικονομικό ΕΚΠΑ (23ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κατσιρέα Ζωή: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας /  Κολλέγιο Ψυχικού
Σέκερης Θάνος: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλου Μόνικα: Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Χωριανόπουλος Άγγελος: Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης / Αρσάκειο Εκάλης
Πάτση Μυρτώ: Μαθηματικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Σημαντήρης Γιάννης: Μαθηματικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Σερδάρη Μαρία: Φιλολογία Αθηνών / Πειραματικό Λύκειο Αγ. Αναργύρων
Καϊμακάμη Όλγα: ΦΠΨ Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πατεράκης Σταύρος: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών (24ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Μουσά Ηλιάνα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ράικου Σίβυλλα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Παπάγου
Κόλλια Μαρία: Κοινωνιολογίας Παντείου / Λεόντειος Πατησίων
Καπούρος Γιώργος: Επιστήμης Υλικών Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλογεροπούλου Ειρήνη: Θεατρικών Σπουδών Αθηνών / Ριζάρειος
Γιαννακάκης Γιώργος: Ιατρικών Εργαστηρίων Αθηνών / Εράσμειος
Στρατηγός Γιάννης: Δημόσιας Υγείας / Κολλέγιο Αθηνών
Ψαρράς Αναστάσης: Γραφιστική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ιωάννου Αντώνης: Ηλεκτρονικών Μηχανικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Αθανασόπουλος Νίκος: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ματσιούλας Λάμπρος: Μηχανολόγων Πληροφορικής, Ναύπακτος / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Δούκας Ρωμανός: Διοίκηση Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας, Πειραιά / Νέα Γενιά Ζηρίδη

2014 - 2015

Μαμάκος Νίκος : Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Πλυτάς Γιώργος : Ιατρική Αθηνών / Λύκειο Ουρσουλινών
Κοτρώνη Αρετή : Ιατρική Ιωαννίνων / Αρσάκειο Εκάλης
Μακρή Ανδρομάχη : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Καλεμάκη Στέλλα : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ανδρεοπούλου Μαριλένα : Φαρμακευτική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Λύρη Μαρία : Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Βυθούλκας Κωνσταντίνος : Νομική Αθηνών / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κουτεντάκη Ελένη : Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ντουχάνη Περσεφόνη : Νομική Αθηνών / Ιόνιος Σχολή
Αυγητίδου Αθηνά : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κιούλος Χρήστος : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Καρτάλη Ελεάνα : Νομική Κομοτηνής / Αρσάκειο Ψυχικού
Λώλος Νίκος : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Καλλιέρος Αναστάσης : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών /Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργιόπουλος Γιάννης : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών (38ος) / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Αγγελάκης Αλέξανδρος : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Καλλιέρος Νικόλας : Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Αρώνης Νίκος : Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλου / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Βλάχος Ηλίας : Χημικών Μηχανικών / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Γιώργος : Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Βλάχος Γιάννης : Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπακωνσταντίνου Χρήστος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Ρήγος Νίκος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Λαμπρινοπούλου Άννα-Μαρία : Αρχιτεκτονική Αθηνών (5η) / Αρσάκειο Εκάλης
Γραμματάς Άρης : Αρχιτεκτονική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Γράψας Κωνσταντίνος : Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Ψυχικού
Ανδριώτη Μαρίνα : Αρχιτεκτονική Πάτρας (32η) / Αρσάκειο Εκάλης
Ζαμκοτσιάν Μάριος : Αρχιτεκτονική Κρήτης / Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου
Δούρου Έλενα : Δοιηκητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Αμερικανικό Κολλέγιο Αγ. Παρασκευής
Αναγνωστοπούλου Κορίνα : Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κυριακόπουλος Γιάννης : Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Σκάπουλα Αναστασία : Μαρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου
Παπαγιαννακόπουλος Λεωνίδας : Χημικών Θεσσαλονίκης / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Μαυρομμάτης Γιώργος : Βιολογίας Πάτρας / Βαρβάκειος Σχολή
Λυμπερόπουλος-Μπούνταλης Φίλιππος : Φυσικής Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία : Μαθηματικών Αθήνας / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Μαυρομμάτη Μαρβίλια : Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / Βαρβάκειος Σχολή
Κατσάρας Άρις : Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αναγνωστοπούλου Κορίνα : Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Παναγιωτοπούλου Τίνα : Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Αϊτινίδου Κατερίνα : Νηπιαγωγών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων

2013 - 2014

Σωτηροπούλου Μυρτώ : Ιατρική Αθηνών / Πρότυπο Βάρης
Δέδες Γιάννης : Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Περγαντή Φωτεινή : Ιατρική Πάτρας / 1ο Λύκειο Αυλώνα
Κίσσα Κατερίνα : Ιατρική Πάτρας / 2ο Λύκειο Βριλησσίων
Κωνσταντινίδης Μιχάλης : Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ζαμπέτας Αντώνης : Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μπουλούτα Αννίτα : Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Θωμάς Μιχάλης : Ιατρική Κρήτης / 4ο Λύκειο Λάρισας
Μπιτσάκου Ιόλη : Οδοντιατρική Αθήνας / Κολλέγιο Ψυχικού
Πούλου Μαρίλια : Φαρμακευτική Αθήνας / Κολλέγιο Αθηνών
Καζόγλου Στάθης : Νομική Κομοτηνής / Μαράσλειο
Σακκάς Δημήτρης : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Σαμπάνης Αλέξανδρος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Παναγοπούλου Σοφία : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Πασσάς Δημήτρης : Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (44ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Μακρή Εύα : Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (2η) / 2ο Λύκειο Βριλησσίων
Ευαγγελίου Κωνσταντίνος : Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Λύρη Μαρία : Χημικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Γκυρτή Βάλια : Χημικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ριζεάκος Χάρης : Χημικών Μηχανικών Πάτρας / 5ο Λύκειο Αμαρουσίου
Πασσάς Σταμάτης : Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Σακκάς Νικήτας : Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών / Κολλέγιο Αθηνών
Τόμου Νιόβη : Αρχιτεκτονική Πάτρας / Εκπαιδευτήρια Γείτονα
Σολομωνίδου Ελευθερία : Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (2η) / Ιόνιος Σχολή
Μπαλίνοβιτς Βιλιάνα : Εφαρμοσμένων Μαθηματικών / Λύκειο Ηρακλείου
Γουλάκος Αλέξανδρος : Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθήνας (40ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Παππά Μικαέλα : Βιολογία Κρήτης/ Λύκειο Διονύσου
Δούκα Μαριέβα : Φ.Π.Ψ. Αθήνας / 2ο Λύκειο Κηφισιάς
Λύτσικα Ευγενία : Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας / Κολλέγιο Αθηνών
Λινάρδου Ελένη : Ιστορία της Τέχνης / Κολλέγιο Αθηνών

2012 - 2013

Πουλάκη Κατερίνα : Ιατρική Αθηνών (3η) / Αρσάκειο Εκάλης
Τσαούτου Κατερίνα : Ιατρική Αθηνών (32η) / Κολλέγιο Ψυχικού
Αλεξόπουλος Παλαιολόγος : Ιατρική Αθηνών (76ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Κιτμιρίδου Δέσποινα : Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Μάνταλος Νικόλας : Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Ανυφαντάκης Μάριος : Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Καλογεράκος Γιώργος : Ιατρική Πάτρας (43ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Καλαμάτα Μάγδα : Ιατρική Κρήτης (73η) / Κολλέγιο Αθηνών
Εμφιετζόγλου Μαρία : Ιατρική Ιωαννίνων (70η) / Κολλέγιο Αθηνών
Ηλιάκη Αγάπη : Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Δημήτρης : Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Τούντας Γιάννης : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / Εσπερινό ΓΕΛ Αγ. Αναργύρων
Κουτσούκος Πάνος : Φαρμακευτική Αθηνών (8ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Τζίφρας Ίων : Νομική Αθηνών (53ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Τλα-Ντα Σίλβα Ερρικέτη : Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Ασημακοπούλου Μαριάννα : Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Χατζηγιάννης Μάριος : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λεπίδα Μαρία : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Παναγιωτοπούλου Μαριορή : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κρυστάλλη Φοίβη : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Αλεξανδρίδη Βάννα : Νομική Θεσσαλονίκης / 4ο Λύκειο Ν.Ηρακλείου
Λεωπούλου Νίνα : Νομική Κομοτηνής / Κολλέγιο Αθηνών
Γκόλιας Χρήστος : Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαδήμα Κατερίνα : Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ (2η) / Κολλέγιο Αθηνών
Αρβανίτη Μαριαλένα : Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Καθαρείου Σοφία : Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Ντάλη Βερενίκη : Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Ρουγγέρης Χριστόφορος : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ξάνθης / Αρσάκειο Ψυχικού
Μισιτζής Λεωνίδας : Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Ψυχικού
Ζούβελος Μιχάλης : Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Τσουβαλά Δάφνη : Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (25η) / Αρσάκειο Εκάλης
Καλογεράκη Νίκη : Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (32η) / Αρσάκειο Εκάλης
Κωνσταντινίδου Τζίνα : Φυσικής Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Βυθούλκα Ισιδώρα : Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Λιβιεράτου Δέσποινα : Φιλολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Κουρίνος Μάνος : Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος : Μαθηματικών Κρήτης / Αρσάκειο Ψυχικού
Ξυγγάκη Ρέα : Μαθηματικών Κρήτης / Ελληνογαλλική Σχολή Αγίας Παρασκευής
Κυριζόπουλος Μάριος Θωμάς : Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Σιαμπλή Δάφνη : Βιολογικών Εφαρμογών Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Μυλωνάς Johnny : Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθης / Κολλέγιο Ψυχικού

2011 - 2012

Θάνος Λώλος: Ναυπηγών ΕΜΠ Αθήνας (1ος) / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Σύλδια Φωτοπούλου: Νομική Αθήνας (3η) / Λεόντιος Πατησίων
Μαγδαληνή Γουλάκου: Νομική Αθήνας (58η) / Κολλέγιο Αθηνών
Γιάννης Πέγκας: Ιατρική Αθήνας (25ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Άκης Πασσιάς: Ιατρική Κρήτης / 3ο Γαλατσίου
Κωστής Κονίδης: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ελεάννα Γραμματοπούλου: Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Βασίλης Παπαευθυμίου: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνας (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Άντρια Μετζελοπούλου: Βιολογία Αθήνας / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Ιωάννα Διαμαντάρα: Βιολογία Αθήνας / Κολλέγιο Αθηνών
Δημήτρης Βλάχος: Βιολογία Πάτρας / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Ντόρα Σαρηγιάννη: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών ΕΜΠ Αθήνας / Λεόντιος Πατησίων
Άγγελος Πάστρας: Πολιτικών Μηχανικών Πολυτεχνείο Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μαρίνα Πλυτά: Διαιτολογία και Διατροφολογία Χαροκοπείου Αθήνας / Ελληνογαλλική σχολή Ουρσουλινών
Ιάσων Τζανακάκης: Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης / 2ο Μελισσίων
Μάρα Τσιτσίκα: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Σίσσυ Κωνσταντινίδη: Μαθηματικών Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Διονύσης Σωτηρόπουλος: Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Πολυτεχνείο Πάτρας / 2ο Πεύκης
Μάριος Πεπονής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Hλεκτρονικών Yπολογιστών Πολυτεχνείο Κρήτης / 6ο Ν. Ιωνίας
Μελίνα Τζανέτου: Πολυτεχνείο Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών.

EL